Sandalye süslemeleri

Antalya’da Sandalye Süslemeleri ile hizmetinizdeyiz.
Düğün, Nişan, Kına ve Doğum Günü Organizasyonları’nda değerli konuklarınızın oturması için çeşitli sandalyeler hazırlanır. Bu tür organizasyonlarda kullanılan sandalyeler; standart sandalye olarak adlandırılan Hilton tipi sandalyeler, Tiffany sandalyeler ve açılır kapanır tiffany sandalyelerdir. Bu sandalyeler üzerine kumaşlar, kurdeleler, çiçekler gibi çeşitli materyaller kullanılarak süsleme yapılmaktadır.


Alt Kategorilerimiz

Standart Sandalye Süsleme

Değerli konuklarınız için hazırlanan ve genellikle Hilton tipi olarak adlandırılan sandalyeler için kullanılan süsleme çeşididir… Devamını incelemek için tıklayınız.

Tiffany Sandalye Süsleme

Değerli konuklarınız için hazırlanan ve genellikle açık alanlarda, kır düğünlerinde talep gören sandalye süsleme çeşididir… Devamını incelemek için tıklayınız.

Açılır Kapanır Tiffany Sandalye Süsleme

Değerli konuklarınız için hazırlanan ve genellikle son yılların modası olan ayakta nikah kürsüsü etrafında yapılan nikah töreni sırasında sinema düzeni olarak bilinen açık hava sinemalarındakine benzer düzeni almak için kullanılırlar… Devamını incelemek için tıklayınız.

dugun.com profilimizi incelediniz mi?

Paylaş: