Süslemeler

Antalya’da düğün, kına, nişan, doğum günü, evlenme teklifi organizasyonlarınız için süslemeler’imiz ile hizmetinizdeyiz.
Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon ister bir düğün, ister bir kına, ister bir nişan, isterse bir doğum günü olsun süslemeler her koşulda çok önemlidir. Organizasyonunuzu gerçekleştirmek için seçtiğiniz alan sanki bir masaldan fırlamış gibi görünüyor olabilir ancak o alanı bile büyüleyici yapacak olan süslemelerdir. Örneğin düğün organizasyonunuza katılan bir konuk ilk olarak Düğün Süslemeler’ini fark edecektir. Bizler Coverside ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçek yapmak ve unutulmaz olacak olan gününüzün detaylarını taçlandırmak için buradayız…

Daha önceki organizasyonlarımızda kullandığımız süslemeler’in örneklerini bu sayfada bulabilirsiniz…

Alt Kategorilerimiz

Sandalye Süslemeleri

Düğün, Nişan, Kına ve Doğum Günü Organizasyonları’nda değerli konuklarınızın oturması için çeşitli sandalyeler hazırlanır… Devamını incelemek için tıklayınız.

Masa Süslemeleri

Organizasyonunuz da kullanılacak olan konuklarınızın oturacağı genellikle yuvarlak kullanılması tercih edilen davet ve ya diğer bir adıyla banket masalarıdır… Devamını incelemek için tıklayınız.

Yürüyüş Yolu Süslemeleri

Organizasyon alanına girişte kullanılan etrafına çeşitli objeler ve halı kullanılarak yapılan süslemelerdir… Devamını incelemek için tıklayınız.

Kapı Kemerleri

Organizasyon alanına girişlerde kullanılan süslemedir. Düğün, Kına, Nişan, Doğum Günü, Evlenme Teklifi Organizasyonlarında kullanılırlar… Devamını incelemek için tıklayınız.

Gelin, Damat Masası ve Süslemeleri

Alana hakim olacak şekilde konumlandırılan gelin ve damadın oturacağı özel olarak süslenen masalardır… Devamını incelemek için tıklayınız.

Nikah Masası ve Süslemeleri

Alanda tüm konukların görebileceği şekilde konumlandırılan ve nikah seremonisinin yapılacağı özel olarak süslenen masalardır… Devamını incelemek için tıklayınız.

Nikah Kürsüsü ve Süslemeleri

Nikah kürsüleri son yılların modası olan ayakta nikah seremonileri için kullanılırlar… Devamını incelemek için tıklayınız.

Kına Tahtı ve Kına Süslemeleri

Kına tahtı kına gecelerinde müstakbel gelinin oturacağı alanda kullanılırlar… Devamını incelemek için tıklayınız.

Şeker Masası ve Süslemeleri

Düğün, Nişan, Kına ve Doğum Günü Organizasyon’larında organizasyona katılan misafirler için hazırlanan masalardır… Devamını incelemek için tıklayınız.

Gelin el ve Damat yaka Çiçekleri

Gelin’in düğün sonunda kendisinden sonra evlenecek olan arkadaşını ve ya akrabasını belirlemek için havalarda uçuracağı, gün boyu elinde taşıdığı el buketi ve ona takım olarak hazırlanmış olan Damat’ın yakasını süsleyecek olan mini yaka buketidir… Devamını incelemek için tıklayınız.

Led Bistrolar

Genellikle konukların ayakta ağırlandığı doğum günü organizasyonları ve partilerde kullanılan bistrolardır… Devamını incelemek için tıklayınız.

Otağlar

Genellikle Kına ve Düğün Organizasyon’larında gelin ve damadın oturacağı alanın üstünde kullanılan bir süslemedir… Devamını incelemek için tıklayınız.

Gelin Arabası Süslemeleri

Düğün günü gelin ve damadı taşıyacak olan aracın üzerine çalışılan çiçek ve çeşitli materyaller kullanılarak yapılan süslemelerdir… Devamını incelemek için tıklayınız.

Alan İçin Kullanılan Süslemeler

Düğün, Kına, Nişan, Doğum Günü, Evlilik Teklifi Organizasyon’larında organizasyon yapılan alana göre kullanılan süslemelerdir… Devamını incelemek için tıklayınız.

Anı Köşesi ve Süslemeleri

Özellikle Düğün Organizasyon’larında organizasyona katılan konukların Gelin ve Damat’a hatıra olarak güzel satırlar yazmaları için kullanılırlar… Devamını incelemek için tıklayınız.

Paylaş: