Hizmetlerimiz

Süsleme Hizmetlerimiz, Müzik Hizmetlerimiz, Ses ışık görüntü sistemleri Hizmetlerimiz, Havai fişek gösterisi Hizmetlerimiz, Volkan, Konfeti, Meşale, Dilek feneri Hizmetlerimiz, Aktivite ve gösteri Hizmetlerimiz, Fotoğraf çekimi Hizmetlerimiz’i inceleyebilirsiniz.
Tüm Hizmetlerimiz’i aşağıdaki listeden görebilir ve tıklayarak Hizmetlerimiz’e özel hazırlanmış sayfaları inceleyebilirsiniz…

Süslemeler

Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon ister bir düğün, ister bir kına, ister bir nişan, isterse bir doğum günü olsun süslemeler her koşulda çok önemlidir… Devamını incelemek için tıklayınız.

Müzik

Düğün, Nişan, Kına ve Doğum Günü Organizasyon’larında organizasyonun en önemli parçasıdır müzik… Devamını incelemek için tıklayınız.

Ses Işık ve Görüntü Sistemleri

Ses sistemleri Düğün, Nişan, Kına ve Doğum Günü Organizasyon’larında en az sahnede performans gösterecek olan sanatçılar kadar önemlidir… Devamını incelemek için tıklayınız.

Havai Fişek

Mutluluğunuzu göklere yazın. Düğün, Nişan, Kına, Evlilik teklifi ve Doğum Günü Organizasyon’larında sıkça kullanılan bir gösteridir aslında havai fişek… Devamını incelemek için tıklayınız.

Volkan – Konfeti – Meşale – Dilek feneri

Düğün, Nişan, Kına, Evlilik teklifi ve Doğum Günü Organizasyon’larında etkili bir giriş yapmak için volkanlar ve meşaleler. Pasta kesiminizi bir görsel şölene dönüştürmek için kullanılan volkanlar ve konfetiler. İyi dileklerinizi göklere uçurmak için dilek fenerleri…  Devamını incelemek için tıklayınız..

Çocuklar İçin Aktivite Ekipleri

Düğün, Nişan, Kına Organizasyon’larında minik misafirlerimiz genellikle sıkılmaktadırlar… Devamını incelemek için tıklayınız.

Hostesler

Bizler Coverside olarak Hostes ekiplerimizi Düğün, Nişan, Kına ve Doğum Günü Organizasyon’larında değerli konuklarınızın kapı girişinde karşılanmasını ve gerekli yönlendirmelerinin yapılmasında görevlendiriyoruz…  Devamını incelemek için tıklayınız.

Show Grupları

Bizler Coverside olarak Düğün, Nişan, Kına ve Doğum Günü Organizasyon’larında farklı bir renk arayan siz değerli müşterilerimiz için talepleriniz doğrultusunda halk oyunları ekipleri, dans ekipleri, yerli ve yabancı gösteri ekipleri, bando, mezdeke ekibi, dansöz gibi pek çok farklı Show’u organizasyonlarınıza getirebiliyoruz… Devamını incelemek için tıklayınız..

Video ve Fotoğraf Çekimi

Bizler Coverside olarak Düğün, Nişan, Kına ve Doğum Günü Organizasyon’larında anı ölümsüzleştiren ve siz değerli müşterilerimize anılar yaratan eğitimli ve profesyonel fotoğraf sanatçılarımız ile hizmetinizdeyiz… Devamını incelemek için tıklayınız.

Özel Tasarım Davetiye ve Nikah Şekerleri

Düğün, Nişan, Kına ve Doğum Günü Organizasyonlarınıza değerli konuklarınızı nasıl davet ettiğiniz en az organizasyonun kendisi kadar önemlidir… Devamını incelemek için tıklayınız..

Özel Tasarım Pastalar

Başta Düğün ve Doğum günü olmak üzere pek çok organizasyonda özel tasarım pastalar kullanılmaktadır… Devamını incelemek için tıklayınız.

Özel Tasarım Nişan Tepsileri

Nişan tepsisi Nişan Töreni’nde alyansların taşındığı tepsidir… Devamını incelemek için tıklayınız.

Paylaş: